Kráľovstvo lesa Bachledka

Kráľovstvo lesa Bachledka – dobrodružné lesné detské ihrisko pre celú rodinu, ktoré sa nachádza vedľa obľúbenej atrakcie Chodník korunami stromov.

Celý projekt bol vytvorený priamo na mieru nádhernej prírode na mieste, kde sa stretáva Tatranský a Pieninský národný park. V Kráľovstve lesa strávite hodiny zábavou, ktorá je určená pre všetky generácie.
1. Lanová zostava

Ak sa nebojíš výšky a máš dostatok odvahy, vyskúšaj viacúrovňovú lanovú zostavu a tobogany. Prejsť celú trasu dá zabrať, ale ak ju dokončíš, budeš víťaz! Otestuj svoju vytrvalosť, silu svalov i mysle na najrozsiahlejšej atrakcii Kráľovstva lesa určenej len pre tých najsmelších návštevníkov.

2. Mega trampolína

Poriadne sa odraz a vyskoč až po konáre stromov na obrej mega trampolíne. Vyskúšaj najobľúbenejšiu atrakciu lesného kráľovstva, vyskáč prebytočnú energiu a nadýchaj sa čerstvého horského vzduchu. Pred vstupom sa nezabudni vyzuť a pri skákaní sa obzeraj okolo seba, aby si sa s niekým nezrazil.

3. Štvorlanovka

Zober súrodencov či kamarátov a zasúťažte si, kto bude najrýchlejšie na druhej strane. Počas zjazdu sa poriadne drž, aby si nepadol ako hruška!

Odporúčaná dĺžka návštevy: 0,5 h
Vzdialenosť od hotela: 6,9 km

Adresa:
Bachledova dolina 702
05955 Ždiar
GPS: 49.285803, 20.3124366