Informácie pre ubytovaných

Informácie pre ubytovaných

Základné informácie o chode našej prevádzky a možnostiach využitia služieb, ktoré ponúkame.

Pevne veríme, že si pobyt v našom Wellness Penzión*** Strachan dokonale užijete.
Wellness 16:00 - 22:00
Užite si dokonalý relax v našom wellness centre na prvom poschodí, do ktorého máte vstup na 90 minút zadarmo. Oddýchnite si v priestrannej vírivke, infra, parnej a fínskej saune alebo si vyberte z našej širokej ponuky masáží. Vychutnajte si svoj obľúbený drink pohodlne na lehátku s krásnym výhľadom na Belianske Tatry. Ponúkame aj možnosť súkromného VIP vstupu. Viac informácií Vám poskytneme na našej recepcii.
Goralský večer
Tradície môžete u nás doslova ochutnať. Bufetové stoly plné výborného jedla kuchyne Goralov z kvalitných lokálnych surovín, vychladený čučoriedkový destilát Strachanovica 42% a to všetko v sprievode živej ľudovej hudby. Goralský večer bude pre vás nezabudnuteľným zážitkom, užívame si ho spolu každý piatok.
Večer syrových variácií
Naši hostia sa môžu tešiť na syrové špeciality rôzneho druhu a špeciálne na ochutnávku syru Raclette, ktorý výnimočne dopĺňa tento syrový večer. Ak by ste ho nepoznali, jedná sa o švajčiarsky syr, ktorý sa ohrieva pomocou špeciálneho ohrievača do mäkka a následne sa sťahovaním servíruje na opečené zemiaky alebo grilovanú zeleninu. Jednoducho – gastronomický zážitok, ktorý si užívame každú stredu.
Grilovačka na terase
Pridajte sa k nám na vonkajšiu grilovačku každý pondelok v našom goralskom penzióne! Ochutnajte opekané špeciality a užívajte si skvelú atmosféru na našej terase. Tešiť sa môžete na grilovanú krkovičku, steaky rôzneho druhu, grilovanú kukuricu, zeleninu, encián a ďalšie špeciality pripravené s láskou. Celý večer je sprevádzaný country hudbou, aby ste sa u nás cítili naozaj ako s priateľmi „pri ohníku“.
Detský kútik a animácie
Nezabudli sme ani na najmenších. Zabaviť sa môžu v našom detskom kútiku na prvom poschodí, kde nájdu množstvo hračiek a omaľovániek. Pravidelne organizujeme aj tvorivé dielničky s našou tetou Korálkovou, na ktorých si spoločne vyrábame rôzne suveníry na pamiatku. Viac informácií Vám radi poskytneme na recepcii penziónu.

Povedali o nás

Sledujte nás na Instagrame
@penzion_strachan Zobraziť Instagram