Blog

U nás dobre vieme, ako hosťom spríjemniť dlhé letné večery a navodiť tú správnu atmosféru. Počas celého leta je pripravený tematický sprievodný program. Aby ste sa cítili ako praví Gorali, priblížime Vám ich kultúru počas goralských večerov a tradičných grilovačiek na ofyre. Užite si goralské leto v penzióne Strachan na maximum.

Goralský večer s ľudovou hudbou Františka Zamišku

Zažite atmosféru tradičnej goralskej veselice so živou ľudovou hudbou a špecialitami regionálnej kuchyne. Do tanca a spevu Vám počas leta zahrá ľudová hudba Františka Zamišku. Jedinečnú atmosféru celého večera bude dotvárať dychberúci výhľad na panorámu Belianskych Tatier.

Zabaviť sa môžete každý štvrtok od 18:00.

Tradičná grilovačka goralských špecialít

Srdečne Vás pozývame na nezabudnuteľnú vonkajšiu grilovačku tradičných chutí na ofyre. Letný vánok s nádychom slastnej arómy navnadí vaše chuťové poháriky a žiadnej opečenej špecialite už neodoláte. Jedinečnú atmosféru dotvorí výhľad na majestátne Belianky.

Do sýtosti sa môžete najesť každú sobotu od 18:00.

Ak chcete zažiť čaro tradičných večerov na vlastné oči v obci Ždiar, kde má táto tradícia stále veľký význam, tak neváhajte a rezervujte si pobyt u nás v penzióne. Tešíme sa na Vašu návštevu.

Vyhľadať pobyt v Ždiari